|
Reanimatie + AED
Deze cursus leidt op voor de certificaten "Basale Reanimatie" en "Bediener Automatische Externe Defibrilator (AED)". De opleidingen worden gegeven overeenkomstig de voorschriften van het Nederlandse Reanimatieraad, First Aid International en het Oranje Kruis.
Cursus inhoud In een dagdeel wordt u uitgelegd wanneer en hoe te reanimeren volgens de reanimatierichtlijnen 2011. U gaat dit oefenen op een reanimatiepop en in combinatie met een AED apparaat. Cursusduur 1 dagdeel, 4 uur Keurmerk: Nederlandse Reanimatie Raad (NRR) Cursustijden: zie online cursuskalender (bij InCompany maatwerk mogelijk) Beginsituatie Er zijn geen specifieke toelatingseisen.
Toetsing en certificering Gedurende de dag wordt u beoordeeld op uw handelingen. De cursus wordt afgesloten met een praktijktoetsing volgens de Nederlandse Reanimatie Raad. De cursist krijgt na behalen van de toetsing een bij een positief resultaat een Reanimatie + AED-certificaat. Locatie Een van de Vuurrood-opleidingscentra of desgewenst op eigen locatie (InCompany). Bekijk de verschillende locaties door heel Nederland via het online inschrijfproces.
Aantal deelnemers Maximaal 6 personen per instructeur.
Mee te nemen Gesloten schoeisel, gemakkelijk zittende kleding en een geldig legitimatiebewijs.
Leeftijd Minimaal 16 jaar oud
Richtprijs Reanimatie + AED opleiding 1 dagdeel vanaf €130,- excl. BTW per cursist. (geen extra kosten) Dit is inclusief:
Datum/data Zie de online cursuskalender voor de verschillende data. InCompany is in overleg vast te stellen. Avonden en weekenddagen zijn ook mogelijk. |













